Vrienden van Stichting Kunstweek

Home Vrienden Vrienden van Stichting Kunstweek

Dankbaar vermelden wij hieronder de namen van een aantal Vrienden.

A

Mieke Aarsen-Antens (2011)
AART (2013)
Gerard Adema (2007)
Atelier Akwaaba (2008)
Kees Alblas (2021)
Valaya Amirkhan (2015)
Anubis IT Security (2017)
Artisa - Celeste Neelen (2018)
Tandzorg Assen (2009)
Pieter Augustinus (2010)

B

Anny Beckers- Bangers (2018)
St. Nederlandse Beeldenparkgids (2008)
Karel de Beer (2020)
Lily Bemelmans (2009)
Ineke Benckhuijsen (2018)
Marian van den Berg (2010)
Frank van den Berg (2013)
J. van Bergen (2009)
Marianne Bergsma (2010)
Sonja den Besten (2021)
Fokko van Beuge (2013)
Jack Beurskens (2008)
Martin Blok (2020)
mevrouw M. Blom (2010)
R. Blom (2020)
Sannie de Boer (2020)
Henk den Boer (2015)
Heidi Boerhout (2019)
Margriet van Boldrik (2013)
Pascal Bongers (2021)
Galerie La Bonne Heure (2010)
Jacqueline Bontje (2010)
Elly Boom (2018)
Gert Boonekamp (2013)
Henny Borra (2017)
Gerrit Bosch (2011)
Heleen Bouwmans (2020)
BoWaldi Kunstuitleen (2010)
Claar Brand (2008)
Jeroen Branderhorst (2006)
Peter Brasser (2020)
Tiny van den Breekel (2010)
Dick Brekveld (2008)
Francy Breton Stals (2015)
De heer F.C. van den Broek (2013)
Gerard Broekman (2008)
Carla Brown-Verhoog (2007)
Reinold van Bruggen (2008)
Jannine Brugman-Meijer (2019)
Trudy van Bueren (2020)
Peter Buisman (2009)
Margreet Buziau (2020)
Joop Buzink (2020)

C

China Clinic Hilversum (2010)
Monique Collignon (2015)
Rine Coolen-Kalkman (2021)

D

Josien Damen (2010)
Wil Degen (2015)
H.M. Dekkers (2011)
Paula Delhez (2010)
Jan Delpeut (2010)
Bharetie Dhorai (2019)
Roy van Diem (2010)
Dinklo Consultancy (2017)
Xandra Docters (2018)
Bientje Doornbos (2020)
F.H. van Dorst (2013)
Paul Duran (2013)

E

Inez en Willem-Paul Edelman (2020)
Huub Ehlen (2007)
Dirk Engelage (2021)
Jom Erlings (2007)
Joke Essen (2007)

F

Lingja Fan (2018)
Els Fransman (2018)

G

Riek de Gast (2013)
P. Geenen (2018)
Henny Geervliet (2018)
Hiske Gerbrandy (2016)
Carine Gheysen (2018)
Roeleke de Gier Zwiers (2018)
Ed Glimmerveen (2008)
Marieke Gooszen (2010)
Maaike Goudriaan (2009)
Luc de Groot (2007)

H

Sheila Haasnoot (2019)
Heleen van der Ham (2010)
G. Hanemaaijer (2021)
Marij Hannen (2020)
Janneke Haring (2009)
Dick van Harten (2017)
Renée Hassink (2008)
Lex van de Haterd (2014)
Nicoline Heemskerk (2008)
H. van Heijningen (2018)
Cobi van Hemmen (2018)
Paul Henkemans Architectuur (2010)
Marcel Hermans (2013)
G.E.W. van Hille (2016)
Marcellus Hoedemaker (2010)
Karel Hoenderdos (2020)
Karel Hoenderdos (2020)
Irene Hoogerbrugge (2015)
Henk ten Hoopen (2020)
Jules van der Horst (2020)
Arianne van Hout (2019)
Daniel G. Hughes (2016)
C.M.A. Huisman-van Gulik (2018)
Freek Huizing (2012)

I

Wilma Impelmans (2010)
Lucia Impelmans (2006)
Stichting In Den Beginne (2010)

J

Lieselotte Janssen-Padrok (2017)
Fanja Jochems (2016)
R. de Jong (2009)
Gerda de Jong (2013)
J. Jonk (2018)

K

W. P. Kalfs-Landa (2014)
Henk Kapitein (2010)
K. Kater (2021)
Gemeente Katwijk (2008)
M. Kempener (2018)
mevrouw C. Kervezee (2010)
A. der Kinderen (2007)
Luuk van der Kleij (2008)
Willem Klinkenberg (2020)
Madeleine Knipscheer (2018)
Atelier Maureen Knobben (2009)
Rob Koedijker (2018)
Maria Koens (2019)
Els Kok (2018)
Jan Kokx (2018)
Ellen van der Kooij (2020)
Cecile Korevaar (2010)
Roel Koster (2021)
Karin Kriele (2021)
KS Hardware (2008)
Noortje Kuhlman (2019)
E. Kuijper (2018)
Bonne M. Kuitert (2018)
C. Kuus (2018)

L

Wim van de Laak (2007)
Sophie Lamers (2018)
Ap Lammers (2013)
G. Lantink (2009)
Maria Lebbink (2009)
Wilma Leenhouts (2016)
Cor van Leeuwen (2013)
Roelina Lensen (2018)
Erwin Leppens (2021)
Ton van Leuken (2018)
Erik Liebers (2008)
Evelien Limbeek (2020)
S. van Lindonk (2008)
LiNK art company (2012)
Alie Linker (2013)
Toos van Lith (2020)
Huub Lolang (2020)
Tom Lucassen (2013)
Galerie Tom Lucassen (2020)
Erwin Luppens (2021)
Olga Lutgens (2020)

M

M. van Manen (2018)
Mannen van Staal (2011)
Th van der Meer (2019)
Anton Meester (2020)
Misseke Megens-Collier (2020)
Roos van der Meijden (2014)
Notariaat Meijer (2009)
Jenny Mettendaf (2018)
J.C. Meulblok (2007)
Annie Meussen (2010)
Han van der Mijn (2008)
Bob vd Mik (2018)
F.F. Milius (2018)
Jacques Molendijk (2018)
Wim Monasso (2017)
Theo Moolenaar (2009)
Wim Mouw (2018)
Hanneke Muijs (2012)
Ab Mulder (2018)
Sacco van Munster (2020)
Yvonne Mur (2010)

N

Yon Nicolas (2010)
Rob Nolte (2013)
Galerie Noordervliet en Willems (2010)
Ruud Nouwen (2020)

O

Jannie Oosterhoff van Bergen (2018)
Wim Oostlander (2010)
Cees van Oostmalle (2019)
G.E. van Otterloo (2011)
Frida van Overbeeke (2009)

P

Pack Aid (2008)
Peijnenburg Loodgieters (2007)
Marleen Peeters (2013)
Wil v.d. Poel (2019)
Mary Polman (2009)
Simona Pors (2020)
PosterFrameFix (2009)
Marianne Postma (2010)
D.A. Pothof-van Til (2007)
Magda van de Putte (2020)

Q

F. Quist (2010)

R

Marjolein Radelaar-van Egmond (2011)
H.W. Raven (2018)
Kunst van de Riet (2010)
Hennie van Rijn (2021)
Margaret Rijntalder (2020)
Ann Robles (2019)
Ron Roem (2008)
M.E.C. Roos (2011)
Metha Rosbeek (2009)
RQB films (2016)
Bernard Ruijgrok (2021)
Marieke Russel (2006)
Rika Rutgers (2007)
Margaret Rijntalder (2020)
Margaret Rijntalder (2020)
Margaret Rijntalder (2020)

S

Karin v/d Sande-Hopstaken (2019)
Anna van Schaik (2009)
Catharina Schellart (2010)
P. Schipper (2013)
Jan Scholten (2019)
Marjon Schreuder (2013)
Irene Schrier (2018)
Joop Schuite (2020)
Dorien Schults (2008)
Arend van Segaar (2012)
Gerard van Selst (2013)
Ben Simons (2014)
Corry Simons (2018)
J.P.C. Sips - Backx (2018)
C. Sipsma (2015)
Albert Six (2013)
C.E. Snoek-Boin (2014)
Maaike Sommer (2020)
De heer A. Spaan (2013)
Jetske Spanjer (2013)
A.F. van der Stap (2016)
Wilmie Steeghs (2020)
Marielouise Steijaert (2017)
Trudy Steman-Wesselo (2021)
Reinder Sterenborg (2013)
Wil van der Steuijt (2014)
Hans Stijntjes (2018)
K.J. Storm (2006)
Jan Straetemans (2020)
HJ van Strien (2019)
Rita te Stroete (2012)
Studio Art 53 (2012)
B. Stukje (2010)
Ary Suiker (2013)
Maria Sujecka (2020)

T

Ab Talmon (2010)
Beeldengieterij TENAX (2011)
Marco van Thiel (2015)
Yaya Timisela (2019)
Els Timmers (2018)
Bas van Tongerloo (2011)
Mieke van Toren-Kusters (2013)

U

Ellicia Uneken (2010)

V

A. Vastenhouw (2018)
Ad van Veghel (2016)
Roos van Velsen (2012)
Bouke Veltman (2018)
Peter Vennekens (2012)
Jan Verbakel (2008)
Rob Verhaar (2021)
Frank Verhallen (2013)
Jenny van Verseveld (2010)
Hetty Verweij (2020)
Cor Vink (2008)
Cilian Vinke (2018)
C. Visker (2009)
Inge Visschedijk (2014)
J. de Visser (2020)
L. Vlemmix (2010)
Nico Vonk (2020)
Caroline Vonk (2019)
Rieneke Vorst (2009)
Yvonne Vos-Hegge (2021)
Bets de Vries-Dekker (2015)
Neelie Vroon (2009)

W

G. van der Wal (2015)
Richard Waleson (2008)
Peter Walhout (2013)
Paula van Walsum (2008)
Wilma Weekenstroo (2008)
Ruud R. van der Wees (2007)
Adriana van der Weijden (2021)
Hilde Wendt (2021)
Hanny van Wijgerden (2020)
Foeke Wijnia (2020)
Fam. Wilcke (2020)
Frank Willekens (2015)
Viola Willnargini (2018)
Jan Wisselink (2018)
Harm Witteveen (2010)

Y

Yachtexpertise (2011)

Z

Gijb Zaalberg (2010)
Henk van der Zand (2007)
P.R. de Zeeuw (2013)




Stichting Kunstweek
Oeverkruid 13
4941 VV Raamsdonksveer
E   info@kunstweek.nl
T   0162 58 09 09